Aksident në Lezhë, dy të plagosur

21 Nëntor 2023, 15:40 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident në Lezhë, dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të fshati Gjadër.

Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë janë plagosur dy persona.

Bëhet me dije se një prej të plagosurve ndodhet i ende i bllokuar në automjet dhe nuk është nxjerrë ende.

Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes.