Aksident në Vlorë, makina përplas të moshuarën

24 Nëntor 2022, 09:41 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident në Vlorë, makina përplas të moshuarën

Një aksident ka ndodhur mënngjesin e sotëm në bulevardin "Ismail Qemali" Vlorë ku një e moshuar është përplasur nga një makinë. Për pasojë e moshuara është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 07:40, në bulevardin “Ismail Qemali”, në afërsi të poliklinikës, shtetasi E. K., 40 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasen E. A., rreth 60 vjeçe, këmbësore në rrugë, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin.
vijon.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128