Artan Hoxha publikon pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit: Qetsori nga Vlora nuk e ngatërron...

27 Mars 2023, 17:23 / AKTUALITET ALFA PRESS

Artan Hoxha publikon pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit: Qetsori

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar pamjet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania në momentin ku Top Channel u sulmua me armë zjarri, ku mbeti viktimë roja 61 vjeçar, Pal Koli.

Reagimi i plotë:

Ky shtet nuk tremb me askend…(perveç qytetareve te thjeshte)

Mitralimi barbar, i fasades ballore të medias kombetare Top Channel mesnaten e djeshme, deshmon se, krimi nuk e ka frike aspak shtetin, perkundrazi ka kercenuar direkt autoritetin e tij…

Sa per median?!

Media thjeshte transmeton live, tmerrin e bresherive te kallashnikovit.

Madje dhe detajin se, Qetesori nga Vlora, nuk e ngaterron kollaj jehonen e frikshme te krismave te AK-47, me zhurmen e fishekzjarreve qe hidhen çdo mesnate në kryeqytet….ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128