Fier/ Përfshihen në aksident disa makina

23 Shtator 2022, 18:17 / AKTUALITET ALFA PRESS

Fier/  Përfshihen në aksident disa makina

Një aksident ka ndodhur në Fier pasditen e sotme, në lagjen “Apolonia” në vendin e njohur si “Zogu i Zi”.

2 automjete tip Golf, 1 Skoda, 1 Honda, 1 Peugeot, 1 Audi, 1 Opel, 1 Mercedes Benz dhe një motor që shërben për shpërndarjen e picave janë përfshirë në aksident.

Në vendngjarje është edhe policia, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

Si pasojë e aksidentit nuk ka të lënduar.

 

Po ndodh...