Gjendet e vdekur brenda hotelit turistja polake në Kavajë, reagon policia

23 Shtator 2022, 14:06 / AKTUALITET ALFA PRESS

Gjendet e vdekur brenda hotelit turistja polake në Kavajë, reagon

Është gjendur e vdekur në një hotel në Kavajë, shtetasja polake M. G., 48 vjeçe, e cila ishte akomoduar në këtë hotel, së bashku me bashkëshortin e saj.

Nga këqyrja paraprake dyshohet se kjo shtetase ka ndërruar jetë për shkak të arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Po ndodh...