Lëkundet Shqipëria, dy tërmete të njëpasnjëshme godasin Lezhën

21 Nëntor 2023, 15:24 / AKTUALITET ALFA PRESS

Lëkundet Shqipëria, dy tërmete të njëpasnjëshme

Dy lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti janë regjistruar këtë të martë në qytetin e Lezhës.

Sipas EMSC, tërmeti kishte magnitudë 3,4 ballë. Epiqendra e një prej këkundjeve ka qënë në Ungrenjë dhe tjetra në Blinisht të Lezhës.

Lëkundet Shqipëria, dy tërmete të njëpasnjëshme

ide