Makinat bëhen copash në Fier, 2 persona në spital

1 Prill 2023, 22:51 / AKTUALITET ALFA PRESS

Makinat bëhen copash në Fier, 2 persona në spital

Një aksident ka ndodhur në bypassin e Fierit.

Sipas burimeve mësohet se dy automjete janë përplasur me njera tjetrën duke sjellë edhe të lënduar.

Në aksident një automjet tip “Mercedes Benz” dhe një “Reno”. 

Dy persona janë shoqëruar në spital pas goditjes së fortë.

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128