Ngacmoi s*ksualisht 9-vjeçarin, nis hetimi ndaj 64-vjeçarit në Vlorë

19 Maj 2024, 13:56 / AKTUALITET ALFA PRESS

Ngacmoi s*ksualisht 9-vjeçarin, nis hetimi ndaj 64-vjeçarit

Një 64-vjeçar është vënë nën hetim në Vlorë, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 9-vjeçar.

Komisariati i Policisë Vlorë referoi materiale në Prokurori dhe nisi procedimin penal për shtetasin B. S., 64 vjeç, banues në Vlorë, pasi ndaj tij ka bërë kallëzim një shtetase, se 64-vjeçari, ditën e djeshme, i ka ngacmuar seksualisht nipin e saj, 9 vjeç.