Përplasen 4 makina në Lezhë, dy të plagosur

3 Mars 2024, 17:57 / AKTUALITET ALFA PRESS

Përplasen 4 makina në Lezhë, dy të plagosur

Një aksident është shënuar pasditen e së dielës në lagjen “Gurra” në Lezhë.

Katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Për pasojë, dy persona mbeten të lënduar.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin rajonal për marrjen e ndihmës së nevojshme mjekësore.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe një hetim ka nisur për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128