Plagoset me thikë 54-vjeçari në Sarandë, Policia në kërkim të autorit

3 Qershor 2023, 15:06 / AKTUALITET ALFA PRESS

Plagoset me thikë 54-vjeçari në Sarandë, Policia në
Një 54-vjeçar ka shkuar i plagosur në spitalin e Sarandës.

Edmond Sulo është paraqitur në urgjencë me dy plagë të shkaktuara nga mjet prerës, në kokë dhe një poshtë sqetullës.

Nga të dhënat e para, 54-vjeçari është sulmuar me thikë nga një person, i cili është shpallur në kërkim policor. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.2.