Po lëvizte me sëpatë dhe thikë me vete në makinë, arrestohet një 25-vjeçar në Peshkopi

30 Shtator 2023, 10:43 / AKTUALITET ALFA PRESS

Po lëvizte me sëpatë dhe thikë me vete në makinë,
Një 25-vjeçar është arrestuar pasi u kap duke lëvizur me armë të ftohta me vete. Ai u kap në hyrje të Peshkopisë, ku gjatë kontrollit në makinën e tij tipi “Benz”, u gjetën një thikë dhe një sëpatë.

Këto armë të ftohta u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Po ndodh...