Shpërthim me lëndë plasëse në Laprakë, dëmtohen xhamat e biznesit

21 Nëntor 2023, 10:36 / AKTUALITET ALFA PRESS

Shpërthim me lëndë plasëse në Laprakë,
Shpërthim me lëndë plasëse në Laprakë. Policia bën të ditur se ngjarja ndodhi rreth orës 04.50, në rrugën "Dritan Hoxha", në Laprakë, (në rrugë). Dyshohet se ka shpërthyer një sasi lënde plasëse dhe si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar xhamat e një biznesi përreth. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

NJOFTIMI I POLICISË:

Më datë 21.11.2023, rreth orës 04.50, në rrugën "Dritan Hoxha", në Laprakë, (në rrugë) dyshohet se ka shpërthyer një sasi lënde plasëse dhe si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar xhamat e një biznesi përreth. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Po ndodh...

ide