Shpërthim me lëndë plasëse në një dyqan në Durrës, detajet e para

3 Prill 2024, 09:24 / AKTUALITET ALFA PRESS

Shpërthim me lëndë plasëse në një dyqan në

Një shpërthim ka ndodhur në një dyqan në lagjen nr. 14, në Durrës.

Mësohet se persona ende të paidentifikuar kanë hedhur lëndë plasëse në ambientet e biznesit.

Ende nuk ka informacion, nëse si pasojë e këtij shpërthimi ka të lënduar në njerëz apo vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

 

Po ndodh...

ide