Ditëlindja që u kthye në tragjedi/ Kush janë 4 të rinjtë që humbën jetën në aksident!

3 Dhjetor 2022, 20:02 / KOSOVA & BOTA ALFA PRESS

Ditëlindja që u kthye në tragjedi/ Kush janë 4 të

Një darkë ditëlindjeje, selfie para pasqyrës në tualetin e klubit ku ndodheshin ishin veprimet e fundit që bënë 4 të rinj që humbën jetën në një aksident me makinë në Itali.

Ata po ktheheshin për shtëpi me një ‘Fiat Punto’ kur dolën nga rruga.

Katër viktimat e mbrëmjes të së premtes janë Natasha Baldacci, e cila drejtonte makinën, Nico Dolfi, Gabriele Marghi, të tre 22 vjeç dhe Luana Ballini , 17 vjeç.

Më e reja e grupit ishte me origjinë nga Monte Santa Maria Tiberina, ndërsa të tjerët ishin nga Città di Castello.

 

Po ndodh...