Njësia Speciale e Kosovës hyn brenda Manastirit të Banjskës

24 Shtator 2023, 18:00 / KOSOVA ALFA PRESS

Njësia Speciale e Kosovës hyn brenda Manastirit të Banjskës

Njësia Speciale ka hyrë brenda në Manastirin e Banjskës, ku është ngujuar grupi kriminal i armatosur në komunën e Zveçanit.

Sipas Klan Kosovës, ka mundësi që aksioni të përfundojë brenda orës.

Kujtojmë se sot në orët e hershme të mëngjesit, një grup i organizuar dhe i armatosur ka hapur zjarr ndaj pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, ku si pasojë një polic ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë mbetur të lënduar.

Po ndodh...

ide