VIDEO/ Përleshje masive mes tifozëve të Frankfurt dhe policisë

15 Mars 2023, 18:46 / SPORT ALFA PRESS

VIDEO/ Përleshje masive mes tifozëve të Frankfurt dhe

Policia po sulmohet nga huliganët e Eintracht Frankfurt, me këta të fundit të cilët i vunë flakën makinave dhe do të përpiqen të hyjnë në ndeshjen e sotme në Ligën e Kampionëve me Napolin, pavarësisht një urdhri ndalimi.

Ky vendim nuk u përfillë dhe shumë tifozë të klubit gjerman udhëtuan drejt Italisë.

Ndeshja e parë përfundoi 2-0 për italianët.

Po ndodh...