Vuçiç mesazh serbëve: Mbani kokën lart, të luftojmë edhe më fort për Serbinë tonë

4 Tetor 2023, 17:50 / KOSOVA ALFA PRESS

Vuçiç mesazh serbëve: Mbani kokën lart, të

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç i është drejtuar serbëve me një video-mesazh.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Vuçiç shprehet: “Do të luftojmë edhe më fort për Serbinë tonë”.

Mesazhi im për qytetarët e Serbisë është të mbajmë kokën lart dhe të luftojmë, të luftojmë edhe më shumë për Serbinë tonë.

Të punojmë më shumë. Të mbrojmë vendin tonë në çdo vend, ta ruajmë vendin tonë”, shkroi presidenti serb në Instagram.

KLIKONI LINKUN

 

Po ndodh...