Bardhi apo Noka është Sekretar i Përgjithshëm?/ Sali Berisha: Pa diskutim që Flamur Noka!

15 Shtator 2023, 13:08 / POLITIKË ALFA PRESS

Bardhi apo Noka është Sekretar i Përgjithshëm?/ Sali

Kreu i Themelimit, Sali Berisha, është pyetur sot në takimin e tij me mediet se cili është Sekretari i Përgjithshëm i grupimit politik që ai drejton, pasi ka një konfuzion mes emrit të Gazment Bardhit dhe Flamur Nokës pas bashkimit.

Berisha deklaroi me vendosmëri se Sekretar i Përgjithshëm pa diskutim është Flamur Noka.

"Pa asnjë diskutim Sekretar i Përgjithshëm është Flamur Noka, kurse Gazmend Bardhi tani për tani është kryetar i grupit parlamentarë", tha Sali Berisha.

 

Po ndodh...