Basha pas takimit me familjen e aktivistit, "Partia Demokratike do t’u ofrojë shqiptarëve një model të ri bazuar mbi vlera"

23 Shtator 2023, 22:13 / POLITIKË ALFA PRESS

Basha pas takimit me familjen e aktivistit, "Partia Demokratike do

Lulzim Basha përmes një postimi në rrjetin social facebook në llogarinë e tij zyrtare, ka ndarë me ndjekësit e tij një moment dëgjese dhe takimi miqësor me familjen e aktivistit Pren Caka. 

Postimi i plotë:

Një bashkëbisedim miqësor në familjen e Pren Cakës, një aktivist dhe kontributor i pakursyer i PD. Partia Demokratike do t’u ofrojë shqiptarëve një model të ri bazuar mbi vlera dhe aktet e qendrestarëve. Për ta modernizuar, hapur dhe forcuar familjen tonë politike dhe për ta kthyer në alternativën që presin shqiptarët.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128