Dita e Çlirimit, Rama uron shqiptarët: Një ditë të paqtë!

29 Nëntor 2023, 08:29 / POLITIKË ALFA PRESS

Dita e Çlirimit, Rama uron shqiptarët: Një ditë të

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot shqiptarët për 29 Nëntorit, festën e Çlirimit.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Rama ka uruar ndjekësit e tij, ndërsa ka postuar dhe një video ku shfaqet flamuri kuq e zi në Varrezat e Dëshmorëve të atdheut.

MIRËMËNGJES

dhe bashkë me urimin për festën e madhe të çlirimit, ju uroj të gjithëve një ditë të paqtë ”, shkruan Rama.