Foto-Lajm/ Gjykata i dha vulën "revolucionistëve" të Berishës, momenti i festës së deputetëve të Rithemelimit!

11 Qershor 2024, 13:53 / POLITIKË ALFA PRESS

Foto-Lajm/ Gjykata i dha vulën "revolucionistëve" të

Deputetët e Rithemelimit kanë “shpërthyer” në festë pasi Gjykata e Apelit i ka dhënë vulën dhe logon e PD-së, Sali Berishës.

Në foto shihet momenti teksa ata dalin nga dyert e Apelit pas dhënies së vendimit nga trupa e gjykuese, Flamur Noka, Gaz Bardhi dhe Agron Gjekmarkaj, të cilët ishin të pranishëm në seancë, shihet të buzëqeshur dhe me dy gishtat lart.

Foto-Lajm/ Gjykata i dha vulën "revolucionistëve" të