Foto-Lajm/ Vezë, mollë dhe Sali Lusha në krye, çfarë nuk u pa nga protesta e Rithemelimit para bashkisë

5 Prill 2024, 15:21 / POLITIKË ALFA PRESS

Foto-Lajm/ Vezë, mollë dhe Sali Lusha në krye, çfarë

Rithemelimi protestoi sot para Bashkisë së Tiranës pas arrestimit nga ana e SPAK të disa ish-drejtorëve me akuzën e korrupsionit.

Dhjetëra kokrra vezë dhe mollë u hodhën në drejtim të godinës së bashkisë nga protestuesit. Këta të fundit nuk u mjaftuan me kaq, por edhe u përplasën me policinë, teksa tentuan të hynin në godinë.

Siç duket edhe nga fotot e LSA-së, në krye të protestës ishte Sali Lusha, i ati i Arkimed Lushit, i njohur si Stresi, dhe një prej mbështetësve të ish-kryeministrit Berisha.

Foto-Lajm/ Vezë, mollë dhe Sali Lusha në krye, çfarë

Foto-Lajm/ Vezë, mollë dhe Sali Lusha në krye, çfarë

Foto-Lajm/ Vezë, mollë dhe Sali Lusha në krye, çfarë

Foto-Lajm/ Vezë, mollë dhe Sali Lusha në krye, çfarë

Foto-Lajm/ Vezë, mollë dhe Sali Lusha në krye, çfarë

Foto-Lajm/ Vezë, mollë dhe Sali Lusha në krye, çfarë

Foto-Lajm/ Vezë, mollë dhe Sali Lusha në krye, çfarë