Foto-Lajm/ Deputetët e Berishës i vënë flakën tavolinës së kryedemokratit Lulzim Basha

20 Nëntor 2023, 10:46 / POLITIKË ALFA PRESS

Foto-Lajm/ Deputetët e Berishës i vënë flakën

Deputetët e Sali Berishës në Kuvend, nuk e kanë inatin vetëm me Edi Ramën.

Armiku kryesor i tyre, në fakt duket se është Kreu i PD, Lulzim Basha.

Dhe ndaj sot, kanë vendosur që sot t’i djegin edhe tavolinën në Kuvend.

Foto-Lajm/ Deputetët e Berishës i vënë flakën

Foto-Lajm/ Deputetët e Berishës i vënë flakën

Foto-Lajm/ Deputetët e Berishës i vënë flakën