Ja kur do të mbahet takimi i radhës Berisha-Bardhi në Kukës

17 Shtator 2023, 21:07 / POLITIKË ALFA PRESS

Ja kur do të mbahet takimi i radhës Berisha-Bardhi në Kukës

Deputetët demokratë në mbështetje të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Gazment Bardhit do të mbajnë takimin e radhës mes tyre ditën e martë.

Takimi do të mbahet në qytetin e Kukësit, në kuadër të fushatës zgjedhore për zgjedhjet që do të përsëriten në këtë bashki.

Sakaq, pritet që tryeza e deputetëve të opozitës të zhvillohet në orën 12:00, ndërsa vendi nuk është caktuar ende.

 

Po ndodh...