Kryeministri Rama takim me Begajn në Presidencë

17 Mars 2023, 08:39 / POLITIKË ALFA PRESS

Kryeministri Rama takim me Begajn në Presidencë

Në orën 08:30 të kësaj të premteje, kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një takim me Presidentin e Republikës, Bajram Begaj.

Mësohet se takimi do të zhvillohet në ambientet e Presidencës.

Deri më tani ende nuk dihet se çfarë do të diskutojnë Rama dhe Begaj.

ide