Mbyllja e kolegjit turk në Tiranë/ Ironia e deputetes demokrate: Hapen lojrat e fatit dhe mbyllet shkolla më e mirë në Shqipëri

23 Shtator 2022, 09:58 / POLITIKË ALFA PRESS

Mbyllja e kolegjit turk në  Tiranë/ Ironia e deputetes demokrate:

Pas vendimit të ministrisë së Arsimit për të mbyllur kolegjin turk në Tiranë, ka ardhur një reagim nga deputetja e Partisë Demokratike Dhurata Çupi.

Çupi ka reaguar përmes një fjalie ironike duke shkruar:  Hapen lojrat e fatit dhe mbyllet shkolla më e mirë në Shqipëri.

Po ndodh...