“Me njerëzit, për Shqipërinë!”, Basha në Kuvendin Zgjedhor të PD në Poliçan: Do flasim me të gjithë qytetarët për alternativën tonë

11 Shkurt 2024, 12:37 / POLITIKË ALFA PRESS

“Me njerëzit, për Shqipërinë!”, Basha në

Në një reagim në rrjetet sociale, Basha ka ndarë pamje nga takimi ndërsa thekson se PD do flas me njerëzit në gjithë Shqipërinë për alternativën e tyre dhe për të dëgjuar problemet që qytetarët kanë.

Në Kuvendin Zgjedhor të PD Poliçan me demokratë dhe qëndrestarë! Angazhimi ynë për të folur me njerëzit në të gjithë Shqipërinë, për t’i dëgjuar hallet dhe problemet e tyre dhe për t’u paraqitur alternativën tonë të zgjidhjes, është i pakthyeshëm. Me njerëzit, për Shqipërinë”, shkruan Basha.

Postimi i Kreut të PD

 

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128