Rama të enjten takim me Sunak në Londër

20 Mars 2023, 22:56 / POLITIKË ALFA PRESS

Rama të enjten takim me Sunak në Londër

Gazetari i Top Channel, Muhamed Veliu tha se kryeministri Edi Rama të enjten do të takohet me homologun e tij britanik Sunak në Londër.

“Të enjten në Londër Rama ka një takim me Rishi Sunak, dy çështjet që do diskutohen janë krimi dhe emigracioni”, tha Veliu.