VIDEO e paprecedentë: Shikoni si Gaz Bardhi i vërsulet si "gango" një gardisti

20 Nëntor 2023, 10:38 / POLITIKË ALFA PRESS

VIDEO e paprecedentë: Shikoni si Gaz Bardhi i vërsulet si

Gaz Bardhi, njeriu që akuzonte Sali Berishën dhe Flamur Nokën si të korruptuar vetëm pak muaj më parë, është kthyer tashmë njeriu më agresiv, në krah të Berishës.

Këtë të hënë ai ka kaluar çdo limit.

Video e mëposhtme tregon një moment të paprecedentë, kur ai iu lëshohet me vrap gardistëve dhe i qëllon.

Raportohet se njërit prej tyre madje mund të ketë fraktura në dorë.

Nuk kuptohet se çfarë ndodhi me Gaz Bardhin, që brenda pak muajsh bëri një ndryshim kaq radikal, duke u shfaqur si kryeluftëtar në krah të Berishës, që tani bën edhe "gangon" duke u përleshur me gardistët.

 

Po ndodh...

ide