VIDEO/ I vihet flaka tavolinës në parlament, Gazment Bardhi: Hajt se e Lulit është ajo, nuk ka problem!

20 Nëntor 2023, 12:00 / POLITIKË ALFA PRESS

VIDEO/ I vihet flaka tavolinës në parlament, Gazment Bardhi: Hajt se e

Gjatë seancës së sotme parlametare, në një moment një nga flakadanët e hedhur nga deputetët e grupit, Berisha-Bardhi, shkaktoj një zjarr në një nga tavolinat e deputetëve.

Në këtë moment vetë deputetët që e shkaktuan dhe punonjësit e Gardës, të alarmuar tentuan që të shuajnë flakët.

Mes tyre në këto pamje duket, edhe deputeti Gazment Bardhi, i shndërruar papritur kohët fundit në berishist i flaktë.

Por në momentin që ai konstaton se po digjej pikërisht tavolina ku ulet zakonisht kreu i PD, Lulzim Basha, me një mllef të madh thotë: Hajt se tavolina e Lulit është, nuk ka problem...

Më poshtë videoja e momentit: