Video-Lajm: Gazment Bardhi përfundon "badigard" i Sali Berishës!

20 Nëntor 2023, 10:33 / POLITIKË ALFA PRESS

Video-Lajm: Gazment Bardhi përfundon "badigard" i Sali
Gaz Bardhi ka zëvendësuar Flamur Nokën mëngjesin e së hënës, duke u shfaqur si badigard i Sali Berishës në Parlament.

Teksa Berisha tentonte që të shkonte te foltorja, është ndaluar nga Garda.

Pas kësaj ka ndërhyrë Gazment Bardhi, i cili kërkoi që Garda mos të shtyjë dhe është përplasur me gardistët.

“S’ju vjen zor, e keni kthyer në shtet policor. Për ça ka i ke sjell këta? Për ça ushtroni kontroll? Kush jeni ju mo”, tha ai.

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128