Vula e PD iu dha Berishës, nis festa te Rithemelimi, militantët: O Sali, o hero, gjithë Shqipëria…

11 Qershor 2024, 14:01 / POLITIKË ALFA PRESS

Vula e PD iu dha Berishës, nis festa te Rithemelimi, militantët: O

Pasi Gjykata e Apelit vendosi që t’i jepte vulën e PD-së, Rithemelimit të Sali Berishës ka nisur festa në selinë blu.

Siç shihet nga pamjet, militantët kanë ‘pushtuar’ selinë e Rithemelimit, ndërsa kanë nisur me vallë dhe këngë.

O Sali, o hero, ty gjithë Shqipëria të do”, dëgjohet teksa këndojnë militantët, ndërsa disa prej tyre janë veshur me veshje popullore.