“Aman bashkë një...”/ Luizi publikon foto në Instagram, ish-banorja i komenton dhe i bën kërkesën e pazakontë

24 Maj 2023, 00:15 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“Aman bashkë një...”/ Luizi publikon foto në

Luiz Ejlli ka postuar pak më parë në profilin e “Instagram”-it një fotografi të tij, e cila menjëherë ka marrë mbi 100 mijë pëlqime dhe komente pafund.

Madje edhe ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Kejvina Kthella, ka komentuar në foton e tij. Fillimisht ajo i ka shkruar që donte bluzën e tij dhe t’ia niste me postë.

Duke parë reagimin e fansave të fituesit të këtij edicioni të BB VIP, modelja e njohur ka vendosur që të lërë disa komente të tjera.

“Aman një foto bashkë, please”, shkruan Kejvina, e cila nga shtëpia më e famshme në Shqipëri u eliminua nga shpulla që i dha Luizit.

Më pas modelja i shkruan: “OOO Luiz o yll”.

 

Po ndodh...

ide