“Dancing with the stars” si një libër i hapur, zbulohet një tjetër konkurente

17 Shtator 2023, 23:57 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“Dancing with the stars” si një libër i hapur, zbulohet

Prej nga filluan zërat se “Dancing With the Stars” do kishte sezonin e tij të dytë,emrat e konkurentëve nuk i kanë shpëtuar dot syrit të mediave rozë.

Ka qënë “Kryefjala” portali që shpesh ka zbuluar emrat që do të vallëzojnë në pistën e kërcimit këtë vit dhe sërisht kemi të reja.

Konkurentja e parë e spektaklit do të jetë një bjonde aspak e panjohur për publikun dhe pa ju mbajtur më tepër pezull,po ju themi se bëhet fjalë për Ina Kollçakun.

Suksesi i saj nisi pas “Për’puthen” dhe mesa duket do të jetë nën moderimin e Bora Zemanit për një tjetër sukses.

 

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128