"Do ngel pa martuar", Keisi: Çunat nuk më ftojnë për kafe se kanë frikë babin

27 Maj 2023, 22:40 / SHOWBIZ ALFA PRESS

"Do ngel pa martuar", Keisi: Çunat nuk më ftojnë

E ftuar këtë javë në "Why Not" në RTV Ora Keisi Meidni foli dhe për jetën e saj personale.

Bukuroshja bjonde u shpreh se merr shumë pak kërkesa nga djemtë pasi ata kanë "frikë" Sabjanin.

"Kush vjen të bëjë ftesë për kafe. Kanë frikë Sabjanin. Më duket do ngelim pa martuar," tha ajo.

Kujtojmë se Sabiani hyri në BBV, kur Keisi krijoi një raport me Kristin, të cilin e ndërpreu.

 

Po ndodh...

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128