Dy ish-banorët e "BBVA" tregojnë bashkëpunimin e tyre të parë, ja programi ku do t'i shohim (Foto)

30 Maj 2023, 23:54 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Dy ish-banorët e "BBVA" tregojnë bashkëpunimin e tyre

Së fundmi i ftuar në “E Diell” Kristi u dha fund thashethemeve duke pohuar se është e vërtetë që këtë sezon ai do të jetë pjesë e jurisë së “She’s on top”.

Por duket se nuk do të jetë vetëm ai.

Një tjetër ish-banore e “BBV2” do të jetë në juri së bashku me Kristin dhe ajo është Dea Mishel.

Dy ish-banorët e "BBVA" tregojnë bashkëpunimin e tyre

 

Po ndodh...

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128