Dy yjet e showbizz-it i mbijetojnë aksidentit ajror

3 Dhjetor 2022, 19:06 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Dy yjet e showbizz-it i mbijetojnë aksidentit ajror

Anuel AA dhe Yailin, dyshja më e pëlqyer e momentit në botën e showbizit në Amerikën Latine, i kanë mbijetuar një aksidenti ajror. Dyshja kanë qenë duke udhëtuar drejt Meksikës, kur xhami i parmë i avionit është thyer.

“ Falë Zotit që jemi gjallë. Duket se vdekja ishte pranë nesh sot, por Zoti është i fortë. Në ngritje u luta që të ulesha shëndoshë e mirë si gjithmonë, pa e ditur se çfarë na priste dhe ishte njësoj… Kam ardhur Meksikë, amen,”- shkruan ylli i reggaeton.

Yailin ka bërë gjithashtu një postim.

"Zoti im, faleminderit që je gjithmonë me ne…faleminderit babi, Zot, që na dhe një mundësi të re,"- shkruan ajo.

Yailin është shtatzënë dhe dyshja presin të bëhen prindër për herë të parë. Anuel AA ka dhe një djalë nga një marrëdhënie e tij e mëparshme.

Dy yjet e showbizz-it i mbijetojnë aksidentit ajror

 

Po ndodh...

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128