FOTO/ Aksidentohet ish-konkurrenti i “Për’puthen”

20 Nëntor 2023, 12:20 / SHOWBIZ ALFA PRESS

FOTO/ Aksidentohet ish-konkurrenti i “Për’puthen”

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Bruno Shemsho, ka pësuar një aksident të rëndë mëngjesin e sotëm. Ka qenë vetë ai që e bëri të ditur këtë lajm.

Bruno postoi disa foto në rrjetin social “Instagram”, ku shihej i gjakosur në fytyrë, dhe makina e dëmtuar rëndë.

Ai nuk ka dhënë detaje të tjera për shkaqet e aksidentit.

FOTO/ Aksidentohet ish-konkurrenti i “Për’puthen”