FOTO/ Reperi i njohur shqiptar bie pre e grabitjes, hajdutët i bëjnë copash xhamin e makinës dhe i vjedhin…

11 Shkurt 2024, 09:59 / SHOWBIZ ALFA PRESS

FOTO/ Reperi i njohur shqiptar bie pre e grabitjes, hajdutët i

Përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtari ka treguar se disa persona i kanë dëmtuar xhamin e makinës dhe i kanë vjedhur një laptop.

Capital T tha se në laptop ka pasur edhe pamjet e projektit më të ri, që ishte parashikuar të publikohej një ditë më parë.

Sot është e pamundur të publikohet projekti Pi raki. Prej një pakujdesie, në një moment të caktuar, llaptopi është vjedh, na është thy makina. Uroj shpejt që kemi me hy në icloud me rikthy materialin. Momentalisht e kemi të pamundur. Më vjen shumë keq. Besoj për dy ditë, do lansohet, ose shpejt do ju njoftoj për datën e radhës. Ju kërkoj shumë falje dhe faleminderit shumë për përkrahjen”, është shprehur ai në Instagram.

FOTO/ Reperi i njohur shqiptar bie pre e grabitjes, hajdutët i

FOTO/ Reperi i njohur shqiptar bie pre e grabitjes, hajdutët i

 

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128