FOTO/ Vera nuk ka përfunduar për Bora Zemanin

14 Shtator 2023, 13:05 / SHOWBIZ ALFA PRESS

FOTO/ Vera nuk ka përfunduar për Bora Zemanin

Bora Zemani duket se po e shfrytëzon mirë fundin e sezonës verore.

Ajo ndau disa fotografi nga plazhi e veshur me bikini.

Edhe pse Bora shkruan, “Fokusi tek zemra”, fokusin kryesor mori trupi dhe linjat përfekte të saj.

FOTO/ Vera nuk ka përfunduar për Bora Zemanin

Po ndodh...