Habit transgjinorja, rrëfen momentin kur zuri mat burrin duke parë filma +18: E kapa e nxora jashtë të zhveshur dhe...

19 Nëntor 2023, 19:25 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Habit transgjinorja, rrëfen momentin kur zuri mat burrin duke parë

Transgjinorja Edona James, një prej banoreve të Big Brother VIP Kosova 2, ka treguar një histori aspak të zakontë njëkohësisht edhe komike, që ka pasur me partnerin e saj.

Gjatë një bisede mes banorëve rreth filmave për të rritur, ajo ka treguar se njëherë ka zënë mat burrin e saj teksa shihte filma +18, dhe se më pas ia kishte futur telefonin në gojë atij,  duke shkaktua të qeshura tek banorët e tjerë.

 “Unë burrin tim e kam zënë, u zgjova në mëngjes dhe i shikonte ato gratë që nuk e di as kokën ku e kanë, e kam kapur telefonin ia kom fut në gojë dhe ia dhashë një shuplakë, zhveshur e kam larguar jashtë”, është shprehur Edona.

Edona më parë ka folur edhe për transformimin e saj, duke mos hezituar që të zbulonte edhe shifrat marramendëse që ka shpenzuar për të bërë ndërhyrjet në fizik.

Ajo është kthyer në personazhet më të dashura dhe më të komentuara të këtij edicion, ku deri më tani në rrugëtimin e saj brenda shtëpisë së famshme ka rrëfyer për histori të ndryshme nga jeta private, si dhe është zgjedhur dy herë radhazi si e preferuar.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128