Luizi zbulon se përveç asaj shqiptare ka edhe dy nënshtetësi të tjera

17 Mars 2023, 18:14 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Luizi  zbulon se përveç asaj shqiptare ka edhe dy

Pas sqarimit me Luizin, Olta është parë së fundmi mjaft e afërt dhe me Kiarën ku shpesh herë kanë biseduar dhe me njëra tjetrën.

Teksa ndodheshnin në dhomën e gjumit, aktorja e ka pyetur këngëtarin nëse ka vetëm nënshtetësi shqiptare, ndërsa ku i fundit i është përgjigjur shkurt: “Ndoshta”.

Teksa e pyet edhe Kiarën nëse ka vetëm nënshtetësi shqiptare, aktorja i tha moderatores: “Pse e do vetëm për dokumente këtë?”.

Pjesë nga biseda:

Olta: Ti ke vetëm nënshtetësi shqiptare?

Luizi: Ndoshta

Kiara: Po si nuk u lodhe duke kthyer përgjigje kështu

Olta: O Kiara, ky ka vetëm nënshtetësi shqiptare?

Kiara: Atëherë Luiz kaq ishte

Luizi: Pyetja ishte…

Olta: Pse ti e do për dokumente?

Kiara: Po moj, pse e dua për lojë?

Olta: Bravo, kapitalizëm

Luizi: Kam 3

Kiara: Si 3?

Olta: Pse ke nënshtetësi franceze?

Luizi: Edhe italiane

Olta: Italiane çne?

Luizi: Histori e gjatë

Olta: Po ti e paske mbyllur se 3 është maksimumi

Luizi: E di, por heq dorë nga njëra kur të marr amerikanen

Olta: Duhet të heqësh dorë prej të 3 për amerikanen

Po ndodh...

ide