Marina Vjollca më romantike se kurrë për ditëlindjen e Getit: Sytë e mi ende ndizen sa herë që takojnë të tutë

3 Korrik 2024, 14:21 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Marina Vjollca më romantike se kurrë për ditëlindjen e

Getoar Selimi feston sot ditëlindjen dhe urimi i Marinës ishte vërtet special. Ajo zgjodhi disa fjalë romantike për ta uruar bashkëshortin për ditëlindje. Përkrah një fotoje të tij, moderatorja ka shkruar:

“Sytë e mi ende ndizen sa herë që takojnë të tutë. Unë lutem që kjo flakë të mos vdesë kurrë. Gëzuar ditëlindjen, zemër.

Ti je burri dhe babai më i mirë ❤️

Të dua @ghettogeasy”- shkruan Marina.

Çifti janë të martuar prej disa vitesh dhe janë prindër të një vajze, të quajtur Marget.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

 

Po ndodh...