Melodia e Mariza Ikonomit! Këngëtarja, nënë për herë të parë

16 Nëntor 2023, 17:41 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Melodia e Mariza Ikonomit! Këngëtarja, nënë për

Mariza Ikonomi është bekuar me fëmijën e saj të parë.

Këngëtarja, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka treguar se tashmë është nënë e një vajze, që ka vendosur ta quajë Melodi.

“Vjen një ditë që Zoti të dhuron gjithë botën dhe e vendos atë në duart e tua. Melodia e jetës sime. Melody Ikonomi Greço”, shkruan artistja.

Po ndodh...

ide