‘Çmenden’ shqiptarët: Ja sa euro paguajnë për t’i dërguar mesazhe banorëve të Big Brother Vip

17 Mars 2023, 08:06 / SHOWBIZ ALFA PRESS
‘Çmenden’ shqiptarët: Ja sa euro paguajnë për

“Big Love” është rubrika më e re në Big Brother Vip, ku fansat e “çmendur” të banorëve i dërgojnë mesazhe brenda në shtëpi së bashku me emoji. Mirëpo, dërgimi i këtyre mesazheve sigurisht që e ka edhe një kosto, dhe na lejoni të themi që janë shifra të kripura.

Në fillim të krijimit të këtij aplikacioni, çmimet vijonin nga 5 euro, por me shtimin e mesazheve sigurisht që dhe çmimet do të rriteshin. Kështu, ato variojnë nga 10 e deri në 200 euro. Çmimet: 10 euro- një gotë verë, 20 euro- një zemër, 50 euro- shampanjë, 100 euro – kurorë, 199 euro- luan.

Ndërkohë, dhuratat kanë çmime të tjera.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128