Nuk doli fitues, finalisti refuzon të marrë pjesë në post “Big Brother VIP Kosova

20 Mars 2023, 23:22 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Nuk doli fitues, finalisti refuzon të marrë pjesë në post

Sonte po zhvillohet “Post Big Brother VIP Kosova”, aty ku shumë prej konkurrentëve, përfshirë finalistët janë të pranishëm për të diskutuar për ngjarjet dhe dinamikat e zhvilluara për 103 ditë qëndrimi në shtëpi.

Mirëpo, konkurrenti i cili rezultoi i dyti në finalen e madhe, humoristi Vedat Bajrami, nuk po merr pjesë në këtë diskutim.

Prezantuesja, Elita Rudi, lajmëroi se Vedati e ka refuzuar ftesën për të qenë pjesë e spektaklit. Mesa duket ai është i hatërmbetur pas mbarimit të finales, pasi nuk fitoi.

Fitues i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova” u shpall reperi, Stresi.