“Nuk mban më ujë pilafi”/ Luizi i tensionuar ‘shpërthen’ ndaj të riut: E njeh kush këtë njeri?!

1 Korrik 2024, 17:25 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“Nuk mban më ujë pilafi”/ Luizi i tensionuar
Luiz Ejlli është një nga personazhet më të komentuar të momentit.

Duket se diçka ka ndodhur me Luizin dhe një person tjetër. Ai ka postuar një foto të një djali dhe shkruan:

A e njeh kush këtë dhe ku mund ta gjej se tani nuk mban më ujë pilafi”

Nuk dihet arsyeja e këtij postimi, por theksojmë se ky person në profilin e tij në “TikTok” ka foto dhe video mbështetëse te Luizit.

Nuk dihet ende arsyeja se çfarë po ndodh mes tyre.

“Nuk mban më ujë pilafi”/ Luizi i tensionuar