Olta lë sonte shtëpinë e Big Brother Vip

1 Prill 2023, 21:11 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Olta lë sonte shtëpinë e Big Brother Vip

Tashmë lajmi është i konfirmuar dhe nga Arbana Osmani.

Olta Gixhari do të largohet nga shtëpia e Big Brother, kjo nuk do jetë një gënjeshtër por është një kërkesë e vetë banores për të dalë.

Pritet që gjatë Prime në natën sotme do të thuhen dhe arsyet, se pse Olta e ka marrë këtë vendim.

 

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128