Olta merr mesazhin e padëshiruar nga banorja e "BBVA", ja çfarë e mërziti aktoren

31 Mars 2023, 18:49 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Olta merr mesazhin e padëshiruar nga banorja e "BBVA", ja

Sot janë zbuluar sekretet e banorëve të cilat i kanë thënë ditë më parë. “Kam tentuar të bëj vetëvrasje”, ishte sekreti i Luizit.

Këtë e ka quajtur viktimizim Olta, ku u kundërshtua nga banorët e tjerë. Pas kësaj në oborr kanë debatuar Nita dhe Olta, të cilën këngëtarja nga Kosova e ka quajtur të ulët.

Olta i tha Nitës se do të mërzitet kur ajo ta fitojë “Big Brother”, e në anën tjetër këngëtarja ia ka plasur në fytyrë duke i thënë se ajo nuk e fiton kurrë.


Pas kësaj aktorja ka tentuar t’i nxjerrë emrin e fituesit, këngëtares.

 

Po ndodh...