Olta kërcënon Luizin: Do e bëj që të mos çohet nga krevati

31 Mars 2023, 18:01 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Olta kërcënon Luizin: Do e bëj që të mos çohet

Banorët e “Big Brother VIP” po kalojnë muajin e fundit brenda shtëpisë, teksa loja mes tyre bëhet gjithnjë e më e fortë.

Duke folur me Qetësorin, Olta tha se ka përgatitur shumë strategji të forta për këto ditë të mbetura, ndërsa një “kërcënim” e kishte dhe për “rivalin” e saj më të madh, Luizin.

Ajo tha se do e bëjë “që të mos çohet nga krevati”, por deri më tani nuk i është përkushtuar kësaj gjëje.

“Spektakël kisha përgatitur për këtë muaj. Nuk di çkam përgatitur. E kam filluar që sot. Unë e bëj atë që të mos çohet nga krefati po nuk i jam futur”- tha Olta.  Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128